iGO Elite Truck 2022 PL / TomTom - Android telefon, tablet

70,00 zł

inne


Elite Grójec, Truck Grójec, 2022 Grójec, TomTom Grójec, Android Grójec, telefon, Grójec, tablet Grójec

iGO Elite Truck 2022 PL z opcją traffic (korki w czasie rzeczywistym)

wersja 9.18.27.687519 VR TMC METEOmapy Q2_2022 (lipiec) HERE (cała Unia Europejska + Wielka Brytania, Norwegia, Szwajcaria, Ukraina, Rosja, Turcja)Działa na wyższych Androidach (przeważnie powyżej wersji 10.0)Oferuję usługę wgrania moim zdaniem najbardziej prestiżowej wersji IGO jaka jest na rynku. Opcji ma mnóstwo. Punktów POI masa (myjnie, eurowag, inspekcja, karty paliwowe, ograniczenia wagowe, paczkomaty, parkingi w strefach przemysłowych, radiowozy z kamerą z grupy speed, stacje ładowania pojazdów elektrycznych itp.). Na mapie widać gdzie tonaż, gdzie wysokość. Można sprawdzić gdzie dokładnie na trasie utrudnienie (wypadek, roboty drogowe itd.). Na pasku stanu jazdy widać czerwone punkty gdzie może być opóźnienie. Możesz zgłosić kontrole policji. Możesz podejrzeć gdzie najbliżej jest zakaz dla dużych. Mapy w 2D i 3D. Pokazuje ograniczenia prędkości i znaki. Pokazuje na bieżąco pogodę. Można sobie wybrać dostawce mapy: HERE lub TomTom.Mam również gotowe urządzenia tablety z wgranymi nawigacjami Tomtom, IGO i Sygic Premium.Potrzebne jest miejsce na telefonie/tablecie ok 17 gb.Wysyłam kartę 64gb (oprócz Igo Elite dorzucę Igo Nextgen, Igo Pongo, Igo Gift, Igo World, Igo Avic, Igo Basar, Igo Live).Na innych moich aukcjach mam aplikacje tomtom i Sygic truck.Mogę wysłać również za pobraniem.

Mogę wysłać plik przez internet (wówczas cena 50zł)Wgrywam w weekendy w Baranowie koło Ostrołęki, a w tygodniu na trasie Grójec - Wałbrzych.Videoprezentacja programu: www.youtube.com/watch?v=p2OPy0b8Pfg&t=4s&ab_channel=Pawe%C5%82Bia%C5%82czak-----

Oferuję usługę wgrania moim zdaniem najlepszego programu nawigacyjnego dla zawodowych kierowców i nie tylko TomTom Navigation 1.9.6.1 (wersja mapy 15464, wersja specyfikacji NDS 2.4.3) z usługą Traffic (wymagany internet) oraz fotoradarami.

Program działa również offline (wówczas nie pokazuje korków w czasie rzeczywistym).TomTom jest wyposażony w szczegółowe mapy 3D przechowywane w telefonie kierowcy. Nawigacja TomTom jest łatwa w użyciu i wyposażona w wiele innowacyjnych funkcji, które pomagają kierowcy w bezpieczniejszej nawigacji, w tym pasek trasy i system prowadzenia po pasie ruchu.Jej mocne strony:

- intuicyjne prowadzenie po pasie ruchu,

- bieżące informacje o ruchu drogowym,

- pasek trasy z podglądem drogi, przystanków, ważnych alertów i ograniczeń.Z TomTom zaplanujemy trasy uwzględniając:

- wymiary pojazdu,

- prędkości maksymalne,

- dane o ładunku (np. towary niebezpieczne, tonaż)TomTom nie zapomina też, że jedzie z nią kierowca. Planując trasy uwzględnia postoje i dostęp do przeglądu punktów POI - takich jak stacje paliwowe odpowiednie dla ich pojazdu i przystanki dla ciężarówek.Nie jest możliwe zainstalowanie programu na każdym urządzeniu oraz na każdej edycji Android. Gdyby nie udało mi się na Twoim urządzeniu zwrócę koszty wgrania oraz pokryje koszty wysyłek w dwie strony.Koszt wgrania to 50 zł. Usługa dostępna na miejscu w Baranowie (powiat ostrołęcki) w weekendy oraz w Grójcu iWałbrzychu w tygodniu (terminy do dogadania). Jest możliwość wgrania również poprzez wysyłkę do mnie (wówczas musisz wysłać urządzenie do mnie i doliczyć koszty wysyłki (paczkomat 13zł, kurier 16zł).Możliwość zainstalowania państw:

- Albania

- Armenia

- Austria

- Azerbejdżan

- Belgia

- Białoruś

- Bośnia i Hercegowina

- Bułgaria

- Chorwacja

- Cypr

- Czarnogóra

- Czechy

- Dania

- Estonia

- Finlandia

- Francja

- Gruzja

- Grejca

- Grenlandia

- Hiszpania

- Holandia

- Islandia

- Litwa

- Luksemburg

- Łotwa

- Macedonia

- Malta

- Mołdawia

- Niemcy

- Norwegia

- Polska

- Portugalia

- Rosja

- Rumunia

- Serbia

- Słowacja

- Słowenia

- Szwajcaria

- Szwecja

- Turcja

- Ukraina

- Węgry

- Wielka Brytania i Irlania

- WłochyDodatkowo połączenia promowe w Europie.Jeśli potrzebujesz państwa spoza Europy napisz.Potrzebne jest miejsce na telefonie/tablecie 330 mb sama aplikacja plus mapa każdego z państw. Przykładowo Polska zajmuje 530mb, Niemcy 1,9gb, Litwa 74mb, Rosja 2,6gb, Słowacja 119mb.Video: youtu.be/UEcyZAsbeIUJest też możliwość wgrania IGO Primo Navigation z mapami z lipca 2022r.Mam również gotowe urządzenia tablety z wgranymi nawigacjami Tomtom, IGo i Sygic Premium.Mogę wysłać karte SD 32gb za dopłatą 19 zł plus koszta wysyłki.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 418

nr ogłoszenia: 22774